Kim jesteśmy ?

AllParts

AllParts to znana chińska marka zajmująca się produkcją i dystrybucją części serwisowych do smartfonów wiodących producentów takich jak Huawei, Xiaomi, Meizu, OnePlus i inne. Wysoka jakość oferowanych produktów, atrakcyjność cenowa na tle konkurencji oraz szerokie spectrum ofertowe sprawia, że AllParts plasuje się w czołówce najbardziej rozpoznawalnych producentów części zamiennych w Chinach. Produkty marki znajdziesz na popularnych platformach handlu z Chinami takich jak Aliexpress. W 2018 roku firma AllParts pojawila się na kolejnym dużym rynku - w Rosji. Obserwując rosnącą popularność chińskich smartfonów na rynkach Europy Wschodniej nasza marka zdecydowała się umożliwić łatwiejszy dostęp do swoich produktów klientom z Polski.

Głęboko wierzymy, że nasze produkty zdobędą uznanie nad Wisłą oraz dzięki szerokiej ofercie produktowej umożliwią Państwu nabycie niezbędnych części zamiennych w szczególności do jeszcze nie do końca spopularyzowanych azjatyckich brandów takich jak OnePlus czy Meizu.

Nasz team

Nasz zespół składa się z profesjonalistów którzy w kompetentny sposób będą towarzyszyć Państwu w procesie zakupowym zapewniając szybkie i terminowe dostawy tak ważne w przypadku prowadzenia punktu serwisowego GSM. W przypadku problemów z zamówieniem w płynny i przystępny sposób przeprowadzą proces reklamacyjny.

Sprzedaż stacjonarna

Pomimo iż internet stanowi główne medium dystrybucji produktów naszej firmy, zdecydowaliśmy się na otwarcie punktu sprzedaży stacjonarnej w Warszawie dzięki czemu dajemy Państwu możliwość nabycia naszych produktów w sposób błyskawiczny bez konieczności oczekiwania na wysyłkę.