Nasz klient mówi

Trendy produktów

AllParts Poland - producent i dystrybutor wyświetlaczy Xiaomi, Huawei, Meizu, iPhone ,OnePlus

Jeśli potrzebujesz najwyższej jakości części zamiennych do swojego smartfona to się dobrze składa, właśnie przeglądasz stronę polskiego dystrybutora międzynarodowego koncernu AllParts. AllParts założone w 2012 roku w centrum światowej przedsiębiorczości Hong Kongu zajmuje się produkcją i dystrybucją części zamiennych do smartfonów.

Nasze produkty cieszą się uznaniem w ponad 200 krajach świata a ciągły rozwój i troska o wysoką jakość oferowanych produktów sprawia, że nieustannie poszerzamy nasze wpływy. Obecnie marka AllParts funkcjonuje w Chinach,Malezji,Rosji, Hiszpani oraz Polsce. To właśnie Polska obok Hiszpanii została wybrana na przedstawicielstwo na Starym Kontynencie. Przyczyniła się do tego rosnąca popularność takich  marek smartfonów jak Xiaomi, Meizu, OnePlus oraz  niesłabnąca dominacja rynkowa chińskiego giganta Huawei.

 Rosnąca popularność produktów z logo MI i ich istotny udział w naszym  codziennym życiu sprawia, że rośnie liczba uszkodzeń, wypadków z ich udziałem. W odpowiedzi na ten trend marka AllParts Poland uruchomiła również profesjonalny serwis Xiaomi w którym takie usługi jak wymiana szybki w Xiaomi czy wymiania baterii w Xiaomi
realizowane są praktycznie od ręki.

Nie inaczej jest w przypadku marki Huawei - tutaj również możemy zagwarantować że naprawa smartfona Huawei może zostać dokonana od ręki na poczekaniu. Jest to możliwe dzięki temu iż AllParts Poland prowadząc równocześnie sprzedaż części do smartfonów posiada wyświetlacze do Huawei czy baterie do Huawei od ręki na miejscu.

A jeśli nie ufasz, że nasz serwis Xiaomi, Huawei, Meizu, iPhone, OnePlus naprawi w sposób profesjonalny Twoje urządzenie to przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną ofertę części zamiennych wraz z zestawem narzędzi. Oferowane przez nas narzędzia umożliwiają w prosty sposób naprawę smartfona w warunkach domowych.

Ponadto uruchomiliśmy bloga na którym dowiesz się jak wygląda wymiana wyświetlacza w Xiaomi czy też każdej innej z oferowanych przez nas marek. Dowiesz się również  nieco o flashowaniu smartfonów. Czym jest tryb fastboot w telefonach Xiaomi, jak zrobić testpointa na płycie głównej czy też jak ratować smartfona po zalaniu.

Oferta dnia

produkty specjalne

Nasze najlepsze marki